دفع آب با ماندگاری طولانی برای سطوح عمودی

LONG LIFE  در نتیجه تحقیقات فراوان در جهت ضد آب نمودن نماهای ساخته شده از مواردی مانند آجر ، آجرهای سیلیسی ، آهکی ، سنگهای مصنوعی و طبیعی ستونهای پیش ساخته و در کل بیشتر موادی که در این نوع از ساختمان بکار می رود . LONG LIFE   بر پایه حلال ها و با وزن مولکولی پایین باعث نفوذ آسانتر در تکیه گاهها و با عمق نفوذ بیشتر باعث افزایش کارائی برای بهبود کار و مانع ( بازدارنده ) آب می شود کارائی یک جزء باLONG LIFE به عنوان یک محلول اشباع شده امکان ضد آب کردن را بعنوان یک مانع داخلی فراهم می آورد .

 

 

بدلیل ترکیب مخصوص استفاده از LONG LIFE باعث تغییر رنگ مواد نخواهد شد اما در مورد تعداد زیادی از مواد ساختمانی که در نماها بکار می روند و بدلیل تفاوت در موادی که برای این منظور استفاده می شوند جهت اطمینان از نتایج نهایی کار تستهای قبل از مصرف صورت می گیرد بدلیل ترکیب ساختاری  SIL OXANE در رزین LONG LIFE یک ماده مقاوم خوب می باشد که بر روی مواد بعنوان یک ضد آب قوی عمل می نماید .

 

زمینه کاربرد : LONG LIFE بطور خالص برای بهبود آب بندی بیشتر موادی که در دیوارهای بیرونی ساختمان در کارهای اجتماعی ساختمانهای صنعتی و غیره استفاده میگردد.

 

روش استفاده : LONG LIFE بایستی بطور خالص مصرف گردد این محصول رقیق نمی گردد یا با دیگر محصولات مخلوط نمی شود لازم است موادی که با LONG LIFE استفاده می گردد

 

کاملا خشک تمیز و عاری از هرگونه مواد اضافه باشند در مجاورت ترکها بایستی که از ملاتهای غیر انقباضی جهت تعمیرات استفاده گردد مانند SUPER HORM  بوسیله ماستیکهایی مانند ELASTIC SEAL کاربرد LONG LIFE بصورت نفوذ کامل بصورت اشباع در سطوح می باشد که این امر بوسیله اسپری کردن استفاده از برس یا برس مویی صورت می گیرد در مورد استفاده در چندین لایه ( در حضور مصالح با جذب بالا ) باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد که بصورت مرطوب روی مرطوب کار می شود یعنی زمان دوم کار وقتی است که اولین مرحله تمام شده باشد و وقفه ای بیشتر از زمان لازم در میان دو کار روی ندهد . در تابستان و در روی سطوحی که در معرض مستقیم خورشید هستند زمانیکه دما بیشتر از ۳۰-۲۵ درجه است استفاده نگردد .

 

بازده : بازده LONG LIFE وابسته به موادی است که کار می شود و اینکه بازده نسبت به انواع مصالح متفاوت می باشد بعنوان یک ایده این بازده در حدود M2 5-3 برای هر لیتر است و توصیه می شود در مورد M2 1 تست بازده صورت گیرد ( وابسته به آن ماده ای است که احتمالا برای آستر زنی استفاده می شود ) .

 

احتیاط : قابل اشتغال ، خطرناک در صورت خوردن دور از دسترس اطفال نگهداری شود از منابع حرارتی دور نگه داشته شود در جای سرد و خنک انبار شود قبل از مصرف تکان دهید در صورت استفاده جهت استفاده مجدد درب ظرف را کاملا ببندید .

 

بسته بندی :

در بسته های فلزی استوانه ای غیر قابل استفاده مجدد بصورت بسته های ۵۰ و ۲۵ و ۱۰۰ لیتری می باشد ( به همراه درب)